Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca dla Fizjoterapeuty – Francja, Grand Est, G鏎ny Ren - Og這szenia Tarn闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 9/12/2022 16:02:56
miesi帷 temu
IPF medical specjalizuje si w rekrutacji dla pracodawc闚 zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie wsp馧pracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi plac闚kami na terenie ca貫j Francji. W鈔鏚 naszych partner闚 s szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dzieci璚ej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ci庵u ostatniego roku nawi您a這 z nami wsp馧prac ponad 80 fizjoterapeut闚.
Obecnie prowadzimy rekrutacj dla kliniki posiadaj帷ej oddzia Opieki 字ednioterminowej oraz oddzia opieki senioralnej. Plac闚ka znajduje si we wschodniej cz窷ci Francji. Poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:
Fizjoterapeuta – na Oddziale Opieki 字ednioterminowej i Oddziale Opieki Senioralnej – region Grand Est, departament G鏎ny Ren
Miejsce pracy : O鈔odek Opieki 字ednioterminowej - Francja - region Grand Est, departament G鏎ny Ren
OPIS STANOWISKA:
• Wielospecjalizacyjna plac闚ka dysponuje 25 堯磬ami na oddziale Opieki 字ednioterminowej oraz 35 堯磬ami na oddziale opieki senioralnej.
• Praca fizjoterapeuty b璠zie polega豉 na rehabilitacji os鏏 starszych.
• Praca w zespole interdyscyplinarnym.
• 36 godzin tygodniowo pracy + 3 godz. RTT. Do dyspozycji jest 28 p豉tnych dni urlopowych plus dwa dni dodatkowego urlopu. Istnieje mo磧iwo嗆 skorzystania z bezp豉tnego urlopu.
OFERUJEMY:
• Umow o prac na czas nieokre郵ony (CDI) podpisywan bezpo鈔ednio z francuskim pracodawc,
• Wynagrodzenie podstawowe wyniesie ok. 2700 € brutto / miesi帷 (czyli oko這 12 690 z brutto/miesi帷) + dodatkowe 50% wynagrodzenia p豉tnego we wrze郾iu i maju (13ème pensja) i dodatkowe 90% wynagrodzenia p豉tnego w listopadzie i 10% w grudniu (14ème pensja).
• Do dyspozycji fizjoterapeuty 3-4 pokojowe mieszkanie z kuchni i 豉zienk. Koszt wynajmu mieszkania F4 (3-4 pokojowe + 豉zienka+ kuchnia) to 111 €/msc + op豉ty (鈔ednio 180 € msc za t powierzchni).
• Bezp豉tny kurs j瞛yka francuskiego (on-line).
• Bezp豉tn nostryfikacj dyplomu i t逝maczenie wszystkich potrzebnych dokument闚.
• Pokrycie koszt闚 podr騜y do Francji.
• Sta貫 wsparcie po wyje寮zie.
WYMAGANIA:
• Wykszta販enie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studi闚 lub do鈍iadczenie zawodowe.
• Umiej皻no嗆 pracy w zespole.
• Samodzielno嗆 i odpowiedzialno嗆.
• 砰czliwe podej軼ie w kontakcie z pacjentem.
NIE WYMAGAMY:
• Dodatkowych kurs闚.
• Do鈍iadczenia zawodowego.
• Znajomo軼i j瞛yka francuskiego – tego nauczymy Ci sami !
Je郵i zainteresowa豉 Ci nasza oferta, prze郵ij CV – prosimy o dopisanie w CV nast瘼uj帷ej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie podanych danych osobowych przez sp馧k IPF Medical z siedzib w Poznaniu oraz inne sp馧ki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyra瘸m r闚nie zgod, aby sp馧ka IPF Medical mog豉 przes豉 mi informacje dotycz帷e innych rekrutacji w przysz這軼i oraz kontaktowa si ze mn w sprawie ciekawych ofert pracy za granic ”.
Chcesz dowiedzie si wi璚ej na temat oferty? Skontaktuj si z nami:
Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933
IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Pozna
Kontakt:
Ipf medical
Telefon:
539012933

Ods這n: 57
      Zobacz Katalog Tarnowskich Wizyt闚ek

TARNOWSKIE OGΜSZENIA
www.tarnowskie-ogloszenia.pl