Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Stylistka paznokci- manikiurzystka- praca w Warszawie od zaraz - Og這szenia Tarn闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 9/08/2022 10:24:30
miesi帷 temu
Stylistka paznokci- manikiurzystka- praca w Warszawie od zaraz
Stanowisko: stylistka paznokci- manikiurzystka
Miejsce pracy: Warszawa, Ursus
WYMAGANIA:
• Do鈍iadczenie w zawodzie minimum rok
• specjalista w bran篡 paznokciowej, manicure, pedicure, hybryda, 瞠l, akryl
• osoba sympatyczna, odpowiedzialna, pracowita i do鈍iadczona w pracy z klientem
ZAKRES OBOWI╴K紟:
• manicure, pedicure, hybryda, 瞠l, akryl
• przed逝瘸nie paznokci
• dezynfekcja i utrzymywanie czysto軼i w salonie
• mile widziana umiej皻no嗆 wykonywania henny, laminacji brwi i rz瘰
OFERUJEMY:
• stale zatrudnienie i pe貫n zakres godzin
• mo磧iwo嗆 pracy w nadgodzinach

Pomo瞠my Ci w organizacji transportu z ka盥ego miejsca w Polsce.
Posiadamy r闚nie inne ciekawe oferty na terenie Polski np.: magazyny, monta 鈍iat這wod闚, zbiory i wiele innych!
Zadzwo i zapytaj o szczeg馧y: Daria +48577901944
Zapraszam r闚nie do kontaktu na Skype, WhatsApp, Viber, Telegram!
Jeste鄉y dost瘼ni od poniedzia趾u do pi徠ku od 8:00 do 16:00 !
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Cz瘰tochowa (KRAZ 18450 )

Праця майстра манікюру від зараз у Варшаві
Посада: стиліст майстер манікюру
Місце праці Варшава, Урсус
Вимоги:
• Досвід роботи мінімум рік
• фахівець нігтьової індустрії, манікюру, педикюру, гібридного манікюру, гелю, акрилу
• приємна, відповідальна, працьовита та досвідчена особа
Обов’язки:
• манікюр, педикюр, гель, гібрид, акрил
• нарощування нігтів
• дезінфекція та дотримання чистоти в салоні
• вітається вміння фарбування та ламінації брів та вій
Пропонуємо:
• постійна зайнятість та повний набір годин
• можливість роботи понаднормово
Допоможемо в організації транспортування з будь-якого місця в Польщі.
У нас є також інші цікаві пропозиції праці в Польщі такі як робота на складі, монтаж оптичного волокна та багато іншого!
Телефонуй і уточнюй деталі: Дар’я +48577901944
Запрошуємо також до контакту по Skype, WhatsApp, Viber, Telegram!
Працюємо з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00 !

Kontakt:
Daria Klaver
Telefon:
577901944

Ods這n: 32
      Zobacz Katalog Tarnowskich Wizyt闚ek

TARNOWSKIE OGΜSZENIA
www.tarnowskie-ogloszenia.pl