Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Znasz niemiecki i/lub angielski? Zarobisz 15 €/h- Unna! - Og這szenia Tarn闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 15/07/2022 12:50:56
4 tygodnie temu
Lokalizacja: Unna, Niemcy
Szukamy teamleader闚 z dobr znajomo軼i j瞛yka niemieckiego i/lub angielskiego!
Rozwijaj karier w OTTO Work Force Germany, kt鏎e od ponad 20 lat jest liderem na rynku mi璠zynarodowej pracy tymczasowej. W OTTO Work Force dysponujemy sieci oddzia堯w w ca造ch Niemczech, jeste鄉y obecni praktycznie we wszystkich segmentach rynku i wsp馧pracujemy na co dzie z firmami z niemal wszystkich bran: od ma造ch i 鈔ednich przedsi瑿iorstw po koncerny mi璠zynarodowe.
OFERUJEMY
• Rewelacyjn stawk w wysoko軼i 15,00 €/h + dodatki zmianowe
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Transport do i z pracy
• Zorganizowane zakwaterowanie za jedyne 11€/dzie
• Ca趾owicie zdalny proces rekrutacji
• Umow o prac tymczasow na warunkach niemieckich
• Niemieckie ubezpieczenie pracownicze
• Mo磧iwo嗆 rozwoju bezpo鈔ednio w strukturach OTTO
• Mo磧iwo嗆 ubiegania si o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
ZADANIA
• Koordynowanie codziennych dzia豉 w magazynie (takich jak przyjmowanie i przechowywanie towar闚, zarz康zanie zapasami, nadzorowanie pracownik闚 i zapewnianie bezpiecze雟twa w magazynie)
• Przyjmowanie towar闚, kontrola jako軼i i sk豉dowanie towar闚 w wyznaczonych miejscach magazynowych
• Kompletowanie produkt闚 (komisjonowanie) zam闚ionych przez klient闚 za pomoc skanera
• Pakowanie i etykietowanie towar闚
• Sprawdzanie, przetwarzanie i dopuszczanie zam闚ie klient闚 do wysy趾i
• Procesowanie zwrot闚 (sprawdzanie ilo軼i towar闚, kontrola jako軼i, rejestracja w systemie)
WYMAGANIA
• J瞛yk angielski i/lub niemiecki w mowie i pi鄉ie (Poziom B1/B2)
• Do鈍iadczenie w zarz康zaniu zespo貫m w magazynie lub logistyce
• Umiej皻no嗆 pos逝giwania si pakietem MS Office
• Proaktywno嗆 w rozwi您ywaniu problem闚 i ci庵造m doskonaleniu proces闚
• Dobra organizacja pracy
• ζtwe przyswajanie nowych umiej皻no軼i
• Umiej皻no嗆 pracy w zespole
• Gotowo嗆 do pracy na zmiany
Zainteresowany? APLIKUJ ju teraz! ZADZWO +48 12 21 33 102, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Prosimy wysy豉 CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.
Kontakt:
OTTO WorkForce
Telefon:
+48122133102

Ods這n: 26
      Zobacz Katalog Tarnowskich Wizyt闚ek

TARNOWSKIE OGΜSZENIA
www.tarnowskie-ogloszenia.pl