Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
INWENTARYZACJA PRZYRODNICZA - Og這szenia Tarn闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 13/06/2022 12:02:50
2 tygodnie temu
Firma MateuszBiedkaMATGAB zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK INWENTARYZACJI bez do鈍iadczenia
na terenie Polski (ma這polska, podkarpacie, lubelszczyzna)

OPIS STANOWISKA
Fotografowanie za pomoc firmowego tabletu/lub telefonu upraw dzia貫k rolnych wraz z zaznaczeniem kierunku fotografii.
- praca chodz帷a
- nie wymaga do鈍iadczenia

OKRES ZATRUDNIENIA
lipiec-wrzesie

OFERUJEMY
Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
Atrakcyjn stawk akordow za ka盥 sfotografowan dzia趾 roln
Dodatek do pracy dla osoby z w豉snym autem (zwrot koszt闚 paliwa i amortyzacji, wy窺za stawka za dzia趾)
Zorganizowany darmowy nocleg
Darmowy zorganizowany dojazd do i z miejsca zakwaterowania do pracy
Wsparcie koordynatora na miejscu
Mo磧iwo嗆 otrzymania zaliczek w czasie pracy
Zarobki na miesi帷 od 5000z i wi璚ej

WYMAGANIA
Wytrzyma這嗆 na chodzenie w terenie (upa, trawy, komary)
Dodatkowy atut (niewymagane): prawo jazdy + auto
Umiej皻no嗆 poruszania si w terenie z GPSem

Kontakt:
audytor-terenowy@wp.pl
661506931
Kontakt:
Gabriela Biedka
Telefon:
661506931

Ods這n: 25
      Zobacz Katalog Tarnowskich Wizyt闚ek

TARNOWSKIE OGΜSZENIA
www.tarnowskie-ogloszenia.pl