Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
PRACA W NIEMCZECH - Operator w霩ka wid這wego C闤be - Og這szenia Tarn闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 31/03/2022 13:15:43
miesi帷 temu
Agencja Pracy S&A sp. z o.o. dla naszego niemieckiego Klienta poszukuje pracownik闚 na stanowisko: OPERATOR W紌KA WIDΜWEGO
📌 Miejsce pracy: C闤be okolice Marburg 鈔odkowe Niemcy

✅ Zadania na stanowisku:
◾ Za豉dunek i roz豉dunek linii z towarami kr鏒kimi (2500-5100 mm) za pomoc 豉dowarki bocznej
6ton.
◾ Usuwanie wyrob闚 gotowych z system闚 i ich sk豉dowania (do 14000 mm) za pomoc uk豉darki
bocznej 6ton
◾ Roz豉dunek i za豉dunek ci篹ar闚ek
◾ Samodzielne czyszczenie i lekka konserwacja w霩ka wid這wego (uzupe軟ianie oleju i wody,
smarowanie)
◾ Obs逝ga skanera
◾ Pakowanie towaru/prace komisjonerskie

✅ Wymagania:
◾do鈍iadczenie w zawodzie
◾ Uprawnienia na w霩ki wysokiego sk豉dowania
◾ j.polski /niemiecki min. A2
◾ w豉sny samoch鏚 na dojzad do miejsca pracy (dodatek paliwowy)

✅ Oferujemy:

◾ stawka godzinowa 14 €
◾ zakwaterowanie op豉cone przez pracodawc
◾ Praca w systemie 3 zmianowym, 8 h

Mo磧iwo嗆 rozpocz璚ia pracy - kwiecie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel 881 558 191 lub/i przes豉nie CV na ardes mailowy i.gomes@apt-trion.pl z zamieszczon klauzul :
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Kontakt:
Izabela
Telefon:
881558191

Ods這n: 32
      Zobacz Katalog Tarnowskich Wizyt闚ek

TARNOWSKIE OGΜSZENIA
www.tarnowskie-ogloszenia.pl