Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Przedstawiciel ds. Ubezpiecze - Og這szenia Tarn闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 25/11/2020 18:41:27
miesi帷 temu
Opis stanowiska
Jakie b璠 Twoje zadania:
• Sprzeda produkt闚 ubezpieczeniowych i finansowych
• Aktywne pozyskiwanie Klient闚
• Profesjonalne doradztwo i budowanie d逝gofalowych relacji z Klientem
• Opieka nad portfelem
• Ci庵貫 doskonalenie wiedzy produktowej i sprzeda穎wej
• Wykorzystanie swojej kreatywno軼i, energii i proaktywnej postawy w realizacji cel闚
Wymagania
Jeste Kandydatem, kt鏎ego szukamy je郵i:
• Posiadasz do鈍iadczenie w sprzeda篡 lub obs逝dze Klienta
• Jeste przedsi瑿iorczy i zorientowany na osi庵anie celu
• Skutecznie budujesz pozytywny kontakt z Klientem
• Dobrze planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz
Oferujemy
Poznaj korzy軼i ze wsp馧pracy z nami:
• Sta貫 wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy
• Liczne konkursy sprzeda穎we z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi
• Wsparcie finansowe na pocz徠ku wsp馧pracy
• Profesjonalne szkolenia i wsparcie do鈍iadczonego Mened瞠ra
• Mo磧iwo嗆 awansu na stanowisko Mened瞠ra Zespo逝 Sprzeda穎wego
Wynagrodzenie
Od 5000 PLN

Kontakt: profil.2020@wp.pl
Kontakt:
Anna
Telefon:
12356789

Ods這n: 36
      Zobacz Katalog Tarnowskich Wizyt闚ek

TARNOWSKIE OGΜSZENIA
www.tarnowskie-ogloszenia.pl