Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Partner Biznesowy - Og這szenia Tarn闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 20/09/2020 08:14:59
miesi帷 temu
Je瞠li prowadzisz firm lub jeste got闚 j otworzy i chcesz sprzedawa us逝gi dla biznesu, to do陰cz do naszych Partner闚, czekamy na Twoje zg這szenie.
Poszukujemy Lider闚 Grup Sprzeda穎wych oraz os鏏, kt鏎e chc si zaanga穎wa w budowanie efektywnej struktury sprzeda穎wej lub samodzielnie sprzedawa us逝gi dla firm.
Zadania:
• budowa efektywnej struktury sprzeda穎wej
• sprzeda biznesowych produkt闚 i us逝g
• dba這嗆 o pozytywny wizerunek marki
• utrzymywanie standard闚 obs逝gi klienta
• nawi您ywanie i budowanie trwa造ch relacji z klientami
• przygotowywanie i negocjowanie ofert biznesowych
• realizacja plan闚 sprzeda篡
Co oferujemy:
• prac w stabilnej i perspektywicznej bran篡
• interesuj帷 prac w presti穎wej i najszybciej rozwijaj帷ej si firmie
• atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodze (prowizja bez g鏎nych limit闚) + bonusy, konkursy
• mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
• profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych us逝g i technik sprzeda篡
• nienormowany czas pracy
Wymagania:

• wykszta販enie minimum 鈔ednie
• do鈍iadczenie w aktywnej sprzeda篡 bezpo鈔edniej
• bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
• umiej皻no軼i negocjacyjne
• prowadzenie w豉snej dzia豉lno軼i gospodarczej lub gotowo嗆 do jej za這瞠nia
• prawo jazdy kat. B
• samoch鏚 i do鈍iadczenie w bran篡 telekomunikacyjnej mile widziane
m-o-ni-ka@wp.pl
Kontakt:
Monika
Telefon:
123456789

Ods這n: 21
      Zobacz Katalog Tarnowskich Wizyt闚ek

TARNOWSKIE OGΜSZENIA
www.tarnowskie-ogloszenia.pl